KONST / Litografier / Färglitografier 13073321
nr 1307 3321
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 2 st, EA & HC. Signerade. Motivet: 22x27 & 27x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:10:14
100 kr
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij